seminarai_220x180
LVJC Facebook LVJC YouTube LVJC Klase.lt
Mūsų renginiai ir projektai
Mūsų draugai

Naujienos

2015-03-26


Patyčių patiria apie trečdalis vaikų, o tyrimai rodo patyčių masto didėjimą, šią savaitę žiniasklaida skelbė viešosios įstaigos „Vaikų linija“ vadovo, psichologo Roberto Povilaičio teiginius. „Mes nedarėme tyrimų, tačiau jausmas kuris liko po Lietuvos vaikų ir jaunimo centre organizuoto teatro renginio moksleiviams „Improvizacijos draugystės temomis“ yra būtent toks”, – sako Teatro pedagogė Ieva Giniotytė.

2015-03-25

Balandžio 26 d. LVJC skelbia IŠŠŪKIŲ DIENĄ! Kviečiame įveikti mūsų parengtus sportinius, meninius ir protinius iššūkius.

2015-03-25


Baigėsi tris mėnesius trukęs Nacionalinis vaizduojamųjų menų projektas „Ubuntu – aš esu, nes esi tu“. Kovo 29 d., sekmadienį, Lietuvos vaikų ir jaunimo centre karaliaus Afrika – visą dieną čia vyks Afrikos spalvoms, kasdienybei, problemoms ir stereotipų laužymui skirtas finalinis projekto renginys: kūrybinių darbų konkurso parodos atidarymas, edukacinės ir kūrybinės dirbtuvės, filmų peržiūros, jaunųjų dizainerių afrikietiškų madų šou.

2015-03-24

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras šalies pedagogus ir moksleivius kviečia  į  darnaus gyvenimo įgūdžiams skirtą renginį „Darni mokykla“ –  darnaus vystymosi temoms skirtą konferenciją ir įvairias edukacines dirbtuves, taip pat geriausiųjų praėjusiais metais įgyvendintų „Darnios mokyklos“ projektų pristatymą bei apdovanojimų ceremoniją.
Dalyvavimas - nemokamas. Būtina išankstinė registracija.


2015-03-24

Parengė Lina Gudaitienė, psichologė-psichoterapeutė.
Savigarba arba savęs vertinimas - tai žmogaus savęs suvokimas: tai, ką jis apie save galvoja ir kaip jaučiasi. Daugiau nei prieš šimtą metų JAV filosofas ir vienas iš psichologijos mokslo pradininkų W.James savigarbą apibrėžė kaip suvokiamos sėkmės arba kompetencijos kurioje nors srityje rezultatą, atsižvelgiant į tai, kokia svarbi yra ta sritis.

2015-03-23

Kovo 23-29 dienomis Lietuvoje vyks šeštoji „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“, siekianti atkreipti visuomenės dėmesį į patyčių problemą. Prie emocinės paramos tarnybos „Vaikų linija“ organizuojamos iniciatyvos šiemet prisijungė apie tūkstantis ugdymo įstaigų, nevyriausybinių ir kitų organizacijų, kurios savo renginiais ir veiklomis prisidės prie saugesnės aplinkos kūrimo mūsų šalyje.

2015-03-20


Pasak specialistų, jei vaikai tuos pačius dalykus - faktus ar reiškinius – nagrinėtų skirtingose pamokose, žymai greičiau juos suprastų, įsimintų, išmoktų taikyti kasdieninėje veikloje.

Puslapis 1 iš 126  > >>