seminarai_220x180
LVJC Facebook LVJC YouTube LVJC Klase.lt
Mūsų renginiai ir projektai
Mūsų draugai

LVJC NAUJIENLAIŠKIS 

Naujienos

2015-01-29

Baigiantis žiemai, nykštukai ieško naujų draugų! Tad į „Nykštukų mokyklėlę“ kviečiami visi 1,5-6 metų smalsučiai. Žadame daug smagių veiklų ir pramogų!

2015-01-28

Paskutinį žiemos mėnesį pasitikite džiugiai! LVJC kviečia apsilankyti nuotaikingose atvirose pamokose. Jų metu pamatysite, kaip smagiai mokomės naujų dalykų, pažįstame save ir vieni kitus. Tikime, kad tai padės nuspręsti, kaip labiausiai norite leisti savo laisvalaikį!

2015-01-27

LVJC pristato ankstyvojo muzikinio ugdymo programą „Į gyvenimą su muzika. Maksas ir Mija“, skirtą 4-12 mėnesių kūdikiams. Jos pagrindas – bendras vaiko ir jo muzikalumo ugdymas. „Į gyvenimą su muzika. Makso ir Mijos“ programa siekiama, kad vaikai ir jų tėveliai, kartu muzikuodami, patirtų džiaugsmą ir naujus muzikinius išgyvenimus. Kaip tai smagu – pamatysite atviroje pamokoje!

2015-01-26

Sakoma, kad darniai ir laimingai gyvenantys žmonės yra kūrybiški bei pasižymi aukštu emociniu intelektu – pažįsta ir moka valdyti savo emocijas, yra tikslingi, motyvuoti, turi išvystytus socialius įgūdžius. Kūrybiškumas ir emocinis intelektas nėra nulemti genų, juos galime vystyti visą gyvenimą. Būtent šių gebėjimų ugdymui ir skirti 2015 m. vasario mėn. praktikumai ikimokyklinukų ir priešmokyklonukų pedagogams.

2015-01-23

2015 m. vasario 26 d. rengiame nacionalinį pedagogų forumą „Pozityvus mokytojo ir mokinių dialogas: ar tai (ne)įmanoma?“ Forumo tikslas – stiprinti mokytojo ir mokinių tarpusavio santykius, padėti mokytojams geriau suprasti mokinių poreikius, įvertinti jų gebėjimus ir galimybes, taip pat aptarti efektyviausias ugdymo formas ir būdus mokymo(si) kokybei pagerinti.

2015-01-23
Pirmasis pasirodymas scenoje – unikali patirtis kiekvienam dainininkui, šokėjui ar teatralui. Spalvingos šviesos, šilti, palaikantys plojimai ir nugalėta viešumo baimė – tikime, jog apie tai svajoja visi mažieji atlikėjai. Todėl ir šiemet organizuojame „Star’Tą“ – renginį, kurio metu savo talentus atskleis pirmus metus LVJC lankantys vaikai ir jaunuoliai.
2015-01-20

Ignas Barkauskas – LVJC neformaliojo švietimo mokytojas, šuolių į vandenį treneris – pasiekė šokių konkurso „Šok su manimi“ pusfinalį! Šį šeštadienį, sausio 24 dieną, vienijame jėgas, kad Ignas taptų vienu iš finalo dalyvių.

Puslapis 1 iš 120  > >>